BÖCEKLERİN DÜNYASI

Kasım ayı kutunuzu açtığınız anda evinize uğur böcekleri konuyor! Kutumuzdaki böcekler rengarenk ve zeka oyununa dönüşüp, ay boyunca oynanıyor. Ateş böceğimiz sihirli, karanlıkta parlıyor.  Uçan yusufçuk gökyüzüne fırlamak için küçük ellerin maharetini bekliyor.  Koca bir kutu dolusu KEŞİF, YARATICILIK ve EĞLENCE için hemen üye olun.

Küçük Prensin dediği gibi “Büyükler çok tuhaflar!” Böcekler  büyüklerin dünyasında tatsız yaratıklar. Çocuklar için böcekler doğanın parçası ve onları her şeyi merak ettikleri gibi büyük bir iştahla merak ediyorlar.  

Fırlayan yusufçuk, karanlıkta parlayan ateş böceği ve rengarenk uğur böcekleri ile bu merakı kaşımaya karar verdik. Doğada bin çeşit salyangoz varmış, örümcek meğer böcek değilmiş! Kutuyu hazırlarken her zaman olduğu gibi biz de bir yaşımıza daha girdik...

Uğur Böcekleri ile Zeka Oyunu

Bu ay oyun hamurundan uğur böcekleri yapıyoruz. Her zaman olduğu gibi yapmakla kalmıyoruz. Eğlenceli bir de zeka oyunumuz var. İyi olan kazansın!

Uçan Yusufçuk

Kutuda son derece fırlama bir yusufçuğumuz var. Henüz uçmaya hazır değil. Küçük ellerin işlemesini bekliyor. Sonra uzay mekiği gibi gökyüzüne fırlıyor.

Ateş Böceği 

Ateş böceğimiz tabi ki sürprizli. Hem uçuyor hem parıldıyor. Oyuna gizem katın ve sürprizi sona saklayın. Işıklar sönsün, ateş böceği parlasın!

 

Paylaşmak ister misin?