Sıkça Sorulan Sorular

Pakolino nedir?

Pakolino, 3-7 yaş arası çocuklar için hazırlanmış, üyelik sistemiyle her ay evinize gönderilen aktivite kutularıdır. Kutuların içinden hem çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunacak, hem de onunla ekrandan uzak kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak 3 farklı aktivite yer alır. Her ay farklı bir temada hazırlanan bu aktivitelerle çocuğunuzun 7 gelişim alanı desteklenir. Aktiviteler için gerekli olan tüm malzeme ve yönlendirmeler kutunun içerisinde yer alır.

Pakolino hangi yaş aralığı için uygundur?

Pakolino kutularını 3-7 yaş arası çocuklar için tasarlıyoruz ve pedagog onayından geçiriyoruz. Aktivitelerimiz ailece ekrandan uzak vakit geçirebilmeniz, çocuğunuzun hayalgücünü canlandıracak ve oynarken öğrenebilmesi için tasarlanır. Kutularımızda aktiviteler ve malzemeler tüm yaş grupları için aynı olmakla birlikte, gerektiğinde 3-5 ve 5-7 yaş grubu için aktiviteleri yaşlarına uygun hala getirecek farklı malzemeler ya da yönergeler gönderilir.

Çocuğum Pakolino'daki tüm faaliyetleri kendi başına yapabilir mi?

Pakolino'nun amacı anne ve babaların çocukları ile birlikte nitelikli vakit geçirmelerini sağlamak. Bir yandan çocuklarınızın gelişimini izlerken, bir yandan da onlarla kaliteli zaman geçirebilmeniz için aktivitelerimizi özellikle birlikte yapacağınız şekilde tasarlıyoruz. Her aktivitenin ne kadar yetişkin yardımı gerektirdiğini broşürlerimizde belirtiyoruz.

Neden üye olmalıyım?

Pakolino size zaman, para ve fikir yönünden tasarruf sağlar. Her ay kapınıza uzmanlar yardımıyla hazırlanmış birbirinden eğlenceli ve öğretici kutular gönderiyoruz. Her ay çocuğunuz adına gelen kutular, hem bir aidiyet duygusu yaratırken, hem de keyifli bir alışkanlık haline geliyor. Pakolino, çocukların aktivitelerle kazandıkları yetkinlik ve öğrenimleri aydan aya pekiştirmesine yardımcı oluyor. Böylece çocuklar eğlenirken, öğrendiklerini pekiştirerek kalıcı hale getiriyor.

Üye olmadan Pakolino’yu deneyebilir miyim?

Üyelik satın alarak Pakolino aktivite kutularıyla tanışabilirsiniz. Eğer her ay farklı bir temada yeni kutularımızın evinize gelmesini istemezseniz, kutunuz size ulaştıktan hemen sonra <a href="<a"> bilgi@pakolino.com </a> e-mail yollayarak yada haftaiçi 09:00-18:00 mesai saatleri içerisinde müşteri hizmetlerimizi arayarak üyeliğinizi kolayca iptal edebilirsiniz.

Kutunun içindekiler ile ne yapacağımı nasıl bileceğim?

Tüm aktiviteler için hem adım adım nasıl yapacağınızı gösteren hem de eğlenceli bilgilerin bulunduğu broşürler tasarlıyoruz. Her aktivitenin, hangi gelişim alanlarını desteklediğini, bu aktiviteyle ortalığın ne kadar dağılacağını ve sizin ne kadar yardım etmeniz gerekeceğine dair gerekli bilgileri de broşürlerimizde bulabilirsiniz.

Ürünlerin güvenilirliğinden nasıl emin olabilirim?

Anne babalar olarak çocuklarımızın güvenlik ve sağlığı hepimizin önceliği. Kutumuza koyduğumuz tüm malzemeleri çocuklarımızın sağlığını ve onların kolay kullanımlarını düşünerek seçiyoruz. Tüm malzemelerimizde Avrupa standartlarında üretim, alerjensiz ham madde kullanımı ve çevre dostu olma özelliğine dikkat ediyoruz. Sadece bildiğimiz ve güvendiğimiz markalarla çalışıyoruz. Kutuya koyduğumuz tüm hammaddeler için gerekli güvenlik uyarılarını ekliyoruz.

Pakolino üyeliği nasıl çalışır?

Üyeliği satın aldıktan sonra en geç 5 iş günü içinde ilk kutunuz adresinize kargo ile ulaştırılır. Üyeliğiniz iptal ettirmediğiniz sürece her ay otomatik yenilenir. Örneğin üyeliğinizi ayın 24’ünde başlattığınızda Pakolino’yu deneyebilmeniz için bir sonraki ay üyeliğiniz yine ayın 24’ünde yenilenir. Bu süre zarfında dilediğiniz zaman üyeliğinizi <a href="mailto:bilgi@pakolino.com">bilgi@pakolino.com</a>’a mail atarak iptal ettirebilirsiniz. Sizden aksi talep gelmedikçe daha sonraki aylarda ise kutularınız her ayın ilk 10 günü içinde adresinize ulaştırılır.

Üyeliğimi dondurabiliyor muyum?

Pakolino üyeliğinizi 3 ay süre ile dondurabilirsiniz. Dondurma sürenizin sonunda size e-mail ile bilgilendirme yapılır. Sizden aksi bir talep gelmez ise 3 aylık dondurma süresinin sonunda mevcut üyelik sisteminiz ile tekrar aktif hale gelir.

Tavsiye Programı nedir?

Yeni ailelerle tanışmak için sizin tavsiyeniz, bizim için her zaman çok değerli. Bu nedenle daha fazla aileye ulaşabilmek için; “Tavsiye” programını hayata geçirdik. Bu program sayesinde sizin tavsiyenizle üye olan her arkadaşınız ilk kutusunu 30 TL indirimli alırken, siz de her üye olan arkadaşınız için 25 TL değerinde Toyzzshop.com hediye çeki kazanacaksınız. Size özel tavsiye kodunuz, her ay kutunuzla gelen faturanızın üzerinde yer almakta. Tavsiye programı hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın. (https://www.pakolino.com/aktivite-kutusu-pakolino-ailesi-tavsiyelerinizle-buyuyor)

Geriye dönük eski kutular sipariş verilebiliyor mu?

Üyelik sistemiyle çalıştığımız için temalarımız belli adetlerde üretiliyor ve çok stok bulundurmuyoruz. Ancak istediğiniz temayı<a href="mailto:bilgi@pakolino.com"> bilgi@pakolino.com </a>'a e-posta ile paylaşırsanız elimizdeki stoğu varsa tabi ki göndeririz.

Bir temaya ait toplu sipariş vermemiz mümkün mü?

Kurumsal üyelik taleplerinizi <a href="mailto:bilgi@pakolino.com"> bilgi@pakolino.com </a> adresine iletirseniz size seve seve yardımcı oluruz.

Üyelik şifremi unutunca ne yapmalıyım?

İnternet sayfamızda Üye Girişi bölümünde yer alan "Şifremi Unuttum" link'ine tıklayarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Pakolino.com'da kişisel bilgilerim güvende mi?

Pakolino.com'da tüm işlemleriniz güvenlidir. Kredi kartı bilgilerinizi kayıt altında tutmadığımız gibi, adres telefon gibi kişisel bilgileriniz kullandığımız Verisign SSL şifreleme programı ile güvenli bir şekilde saklanır. Kişisel bilgileriniz kargo firması dışında üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz.

Hangi ödeme şekilleri ile alışveriş yapabilirim?

<strong><br> </strong>Kutularınızın düzenli olarak size ulaştırılabilmesi için kredi kartı ya da kapıda ödeme seçeneği ile ödeme yapabilirsiniz. (Kapıda ödeme hizmet bedeli 5 TL'dir.)

Ödemelerde kredi kartımın güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Ödeme, güvenli bir SSL şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcısı ve anlaşmalı olunan bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle internet sitemizde tutulmaz, üçüncü şahıslara iletilmez ve üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Kredi kartımdan ödeme ne zaman çekilir?

İlk Pakolino kutusunu aldığınız anda kredi kartınızdan ödeme alınır. İkinci kutunuz 30 gün sonra tahsil edilir. Ondan sonraki aylarda ise her ayın ilk 10 günü içinde üyelik bedeli tahsil edilip kutunuz adresinize ulaştırılır. * Pakolino üyeliğinizi <a href="mailto:bilgi@pakolino.com">bilgi@pakolino.com</a>'a adresimize e-posta göndererek dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Üyelik sonlandırma talebinizi iletmeyi unutmanız durumunda yine e-posta ile talebinizi bildirebilirsiniz. Tahsil edilen üyelik bedeli kredi kartınıza koşulsuz olarak iade edilecektir.

Kapıda ödeme yapabiliyor muyum?

Kapıda ödeme sistemi ile ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizin güvenliği nedeniyle tüm siparişler www.pakolino.com üzerinden yapılmaktadır.

Pakolino kutum ne zaman gelir?

İlk Pakolino kutunuz, sipariş verdikten sonra en geç 2 iş günü içinde kargoya verilip, 5 iş günü içinde adresinize teslim edilecektir. İkinci kutunuz 30 gün sonra adresinize gönderilir, sonraki kutularınız ise her ayın ilk 10 günü içinde size ulaştırılır.<br>

Pakolino kutum nerede?

Kutunuzun kargoya verildiğinde otomatik olarak e-posta ve sms kargo takip bilgisi sizinle paylaşılır ve en geç 3 gün içerisinde size ulaşır. E-postadaki link'i tıklayarak orada belirtilen sipariş numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz.<br><br>

Kutum hasarlı/eksik geldi, ne yapmalıyım?

Paketler veya içeriğindeki materyaller herhangi bir hasara uğramış ise <a href="mailto:bilgi@pakolino.com">bilgi@pakolino.com</a> adresine e-posta gönderirseniz hasarlı ürünü derhal değiştirip seve seve size yeni Pakolino kutunuzu ulaştırırız.

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz? Kargo bedeli nedir?

<font style="vertical-align: inherit;"><font style="vertical-align: inherit;">Kutularınız MNG ve Yurtiçi kargo aracılığı ile boyutu ulaştırılır. Kargo bedeli tüm Türkiye için 10 TL'dir</font></font>

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak?

Kargo, teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir. 3 gün içinde teslim alamadığınız kutular bize iade edilecektir.

Hangi ülkelere gönderim yapıyorsunuz?

<font style="vertical-align: inherit;">Pakolino şu an için Türkiye sınırları içerisinde gönderilmektedir.</font>

Adresimi bilgilerimi değiştirebilir miyim?

Adres bilginizi değiştirmek için <a href="mailto:bilgi@pakolino.com">bilgi@pakolino.com</a> adresine yeni adres bilgilerinizi e-posta atmanız yeterlidir.

Ürünlerimi iade edebilir miyim?

Adresinize gelen Pakolino kutusunu faturasıyla birlikte adresimize geri göndererek iade edebilirsiniz. Ancak iadenizin kabul edilebilmesi için kutudaki malzemelerin kullanılmamış olması, ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir.

Görüşlerimizi nasıl paylaşabiliriz?

Bizim için hem sizin hem de çocuklarınızın düşünce, fikir, öneri ve tecrübeleri çok önemli. Pakolino'nun en büyük parçası olan sizlerin görüşlerini duymayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Haftaiçi mesai saatlerinde sitemizdeki canlı yardım menüsünden ve 0850 269 7256 (PAKO) nolu telefondan bize ulaşabilir ve bize her zaman bilgi@pakolino.com e-posta adresimizden yazabilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada Facebook, twitter, instagram da bizi pakolinocom hesabımızdan takip edebilir, fikirlerinizi ve deneyimlerinizi bizimle ve diğer Pakolino kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz.

Pakolino üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğiniz yenilenmeden herhangi bir zaman iptal isteğinizi bize <a href="mailto:bilgi@pakolino.com">bilgi@pakolino.com</a>'a yazılı olarak gönderdiğiniz takdirde, bir sonraki dönemin bedeli tahsil edilmeden üyeliğiniz iptal edilecektir.

Müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri nedir?

Bize haftaiçi çalışma saatlerimiz 09:00-18:00 saatleri arasında 0850 360 72 56 no'lu telefon numaramızdan ulaşabilir, 7/24 <p><a href="mailto:bilgi@pakolino.com">bilgi@pakolino.com</a></p> <br> adresine mail atabilirsiniz. </body> </html>