Pakolino Ailesi Tavsiyelerinizle Büyüyor
Tavsiye

Pakolino ailesini büyütmek için sevgi ve özveriyle çalışıyoruz. Çalıştıkça çok daha fazla aileye, çocuğa ve onların sınırsız dünyalarına yelken açıyoruz. Yeni ailelerle tanışmak için sizin tavsiyeniz, bizim için her zaman çok değerli oldu.


Bu nedenledaha fazla aileye ulaşabilmek için; “Tavsiye” programını hayata geçirdik. 

Bu program sayesinde sizin tavsiyenizle üye olan her arkadaşınız ilk kutusunu 30 TL indirimli alırken, siz de her üye olan arkadaşınız için 25 TL değerinde Toyzzshop.com hediye çeki kazanacaksınız.

Pakolino'yu arkadaşlarınıza tavsiye etmek çok kolay:


Dilediğiniz yöntemi kullanabilirsiniz, herhangi bir fark bulunmuyor. Hepsi size özel olduğu için, arkadaşlarınızın bu yollardan biriyle üyeliğini tamamlaması yeterli.


Arkadaşlarınız üyeliğini tamamlayıp, ilk kutuları yola çıkınca 25 TL değerindeki Toyzzshop.com** hediye çekiniz hesabınıza tanımlanır ve email ile size gönderilir. İndirim kodlarınızı “Tavsiye Et” bölümünden de takip edebilirsiniz.

Pakolino Ekibi 

*30TL indirim tüm üyelik tiplerinde, sadece ilk kutu için geçerlidir.

** Hediye çekleri 2018 yılı sonuna kadar geçerli olup, sadece online mağaza olan Toyzzchop.com'da kullanılabilir. Hediye çekleri birleştirilemez. Detaylı koşulları Profilim sayfasındaki Tavsiye Et bölümünden inceleyebilirsiniz.