El Yapımı Anneler Günü Hediyesi: Fotoğraf Küpü

Anneler, çocuklarının fotoğraflarını ve bu fotoğrafların her daim yanı başlarında olmasını çok severler. Minik boyutuyla ve en sevdiği fotoğraflarla, her daim annemizin yanında olabilmek için harika bir fotoğraf küpü yapacağız.

Malzemeler

- 4 inç bir adet küp,
- Fotoğraf transfer tutkalı,
- Mat kaplama tutkalı,
- Ahşap boyası,
- Lif,
- En sevdiğiniz 4 inç kare fotoğraflar,Küpün tüm yüzeylerini dikkatlice boyayın ve bir kaç saat kurumaya bırakın. 
Fotoğraflarınızı fotoğraf transfer tutkalı yardımıyla kaplayın. Katmanı yeterince kalın yapın ki, resim gözükmesin.Görüntüyü ön yüzü aşağı bakacak şekilde küpün bir yüzüne yerleştirin ve parmaklarınızla düzeltin. Küpün altı tarafını resimle kapatın ve bir gece boyunca kurumaya bırakın. Fotoğrafları, küp üzerine iyice yerleştirmek için nemli bir lif veya bez kullanın.

Kübün üzerindekini çıkarmak için parmağınızla ileri geri sürtün. Ovalamamaya dikkat edin, altındaki görüntüyü kaldırırsınız. Kağıdı tamamen çıkarılana kadar ovuşturmaya devam edin. Küpün altı tarafındaki kağıdı çıkarın.Küpü kurutun ve korumak için mat kaplama tutkalı ile kaplayın. Tekrar kurumaya bırakın. Kuruduktan sonra hediyeniz hazır! 

Tüm annelerimizin "Anneler Günü" nü kutlarız. 

Unutmayın, Pakolino Mayıs ayı kutumuzda tüm annelerimizi sürpriz bir hediye bekliyor. Sakın kaçırmayın!Kaynak: http://www.allparenting.com/my-me-time/articles/967953/how-to-make-a-mothers-day-photo-cube