23 Nisan'a özel çekiliş: 5 üyemiz 500TL Boyner Hediye Çeki kazanıyor!
çekiliş boyner hediye çeki 23 nisan

Pakolino Aktivite Kutularına üye olmanız için bir güzel neden daha!

23 Nisan'a özel çok özel bir çekiliş yapıyoruz.

Bu ay üyeliğinizi başlatın, hem teknoloji bağımlılığı ve dikkat eksikliğine karşı bir adım atın, hem de 500TL değerinde BOYNER hediye çeki için çekilişe katılma hakkı kazanın.

23 Nisan'da çocuğunuza vereceğiniz en güzel hediye onunla birlikte geçireceğiniz kaliteli zaman olsun.

*Her bir üyelik bir çekiliş hakkı kazandırır. 30 Nisan'a kadar üyelik başlatanlar ve mevcut aktif üyeler çekilişe katılabilir. Tüm üyelik tiplerinde geçerlidir. Çekiliş 10 Mayıs'ta aktif üyeler arasında yapılıp duyurulacaktır.

*BOYNER EGIFT kullanım şartları: EGIFT numarası sadece online alışverişte www.boyner.com.tr ‘de kullanılabilecektir. EGIFT QR Kodu ise sadece Boyner – YKM mağazalarında kullanılabilecektir. Kelebek kampanyaları dahil tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir. Hediye Çeki ve Ürün Hediyesi kampanyalarında geçerli değildir. Outlet mağazalarda geçerli değildir. Kullanım süresi yoktur. EGIFT yüklenen bakiyeleri farklı alışverişlerde parçalı olarak kullanabilirsiniz. EGIFT bakiyesi üzerinde yapılan harcamalar için nakit veya kredi kartı  ile ödeme yapılabilir. EGIFT numarası ve kodları hamilinedir. Kayıp halinde takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur.